4. kolo, So 31.8.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
FC Tempo Praha,, z.s.3
3. kolo, So 24.8.2024 13:30
FC VIKTORIA Mariánské ..0
SK Štětí, z.s.1
2. kolo, So 17.8.2024 10:15
SK Štětí, z.s.1
SK Český Brod, z.s.0
1. kolo, Ne 11.8.2024 10:15
FK Meteor Praha VIII, ..4
SK Štětí, z.s.0
MOL Cup - 2., So 3.8.2024 10:15
TJ SK Hřebeč z.s.1
SK Štětí, z.s.0
Přátelský z., So 27.7.2024 10:00
FK Litoměřicko, z.s.0
SK Štětí, z.s.0
Přátelský z., Út 23.7.2024 18:00
SK Štětí, z.s.4
FK Teplice U192
Přátelský z., So 20.7.2024 10:00
SK Štětí, z.s.2
FK Dukla Praha U193
Přátelský z., St 17.7.2024 18:15
Sportovní klub Roudnic..1
SK Štětí, z.s.3
Přátelský z., So 13.7.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
TJ Velké Hamry z.s.2
5. kolo, Dnes 14:00
FK Admira Praha B, z.s..
SK Štětí, z.s.
6. kolo, So 14.09 10:15
SK Štětí, z.s.
FC Přední Kopanina, sp..
7. kolo, So 21.09 16:30
Fotbalový klub Ostrov,..
SK Štětí, z.s.
8. kolo, So 28.09 10:15
SK Štětí, z.s.
FK Olympie Březová, z...
9. kolo, So 05.10 10:15
FK Baník Sokolov 1948,..
SK Štětí, z.s.
10. kolo, So 12.10 10:15
SK Štětí, z.s.
SK Újezd Praha 4, z.s...
11. kolo, So 19.10 10:15
FK Ústí nad Labem - ml..
SK Štětí, z.s.
12. kolo, So 26.10 10:15
SK Štětí, z.s.
TJ SK Hřebeč z.s.
13. kolo, So 02.11 14:00
SK Slaný, z.s.
SK Štětí, z.s.
14. kolo, So 09.11 10:15
SK Štětí, z.s.
FK Neratovice-Byškovic..
3. kolo, So 7.9.2024 10:00
SK Štětí, z.s.0
SK Liběšice, z.s.6
2. kolo, So 31.8.2024 10:00
TJ Spartak Tisá / SK H..1
SK Štětí, z.s.9
Přátelský z., St 14.8.2024 17:30
TJ Viktoria Vestec, z...7
SK Štětí, z.s.1
27. kolo, So 15.6.2024 13:00
SK Štětí, z.s.6
MSK Trmice4
26. kolo, Ne 9.6.2024 10:00
Chlumecká sportovní, z..1
SK Štětí, z.s.9
25. kolo, Ne 2.6.2024 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK Jiskra Velké Březno..1
24. kolo, Ne 26.5.2024 14:00
MSK Benešov nad Ploučn..4
SK Štětí, z.s.1
23. kolo, Ne 19.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.8
TJ Svádov - Olšinky z...1
22. kolo, Ne 12.5.2024 14:00
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..4
SK Štětí, z.s.3
21. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.11
TJ Union Děčín - spole..0
1. kolo, Út 10.09 17:30
SK Štětí, z.s.
TJ Dobříň
4. kolo, Ne 15.09 14:00
MSK Trmice
SK Štětí, z.s.
5. kolo, So 21.09 10:00
SK Štětí, z.s.
Chlumecká sportovní, z..
6. kolo, So 28.09 14:30
FK Česká Kamenice, z.s..
SK Štětí, z.s.
7. kolo, So 05.10 10:00
SK Štětí, z.s.
Fotbalový klub Rumburk..
8. kolo, Ne 13.10 10:00
FK Slovan Chabařovice ..
SK Štětí, z.s.
9. kolo, So 19.10 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Svádov - Olšinky z...
10. kolo, So 26.10 10:00
FK Jiskra Velké Březno..
SK Štětí, z.s.
11. kolo, So 02.11 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Vaňov, z.s
12. kolo, So 22.03 00:00
TJ Dobříň
SK Štětí, z.s.
3. kolo, So 7.9.2024 10:00
TJ Sokol Libochovany, ..1
SK Štětí, z.s.3
31. kolo, So 22.6.2024 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK BECHLÍN z.s.2
30. kolo, So 15.6.2024 10:00
Sokol Velké Žernoseky,..7
SK Štětí, z.s.1
28. kolo, So 1.6.2024 11:00
TJ Sokol Libochovany, ..3
SK Štětí, z.s.1
27. kolo, So 25.5.2024 13:00
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Pokratice - L..4
34. kolo, St 22.5.2024 10:00
TJ Mšené Lázně/TJ Budy..7
SK Štětí, z.s.0
26. kolo, Pá 17.5.2024 17:00
TJ Slavoj Úštěk, z.s...4
SK Štětí, z.s.1
33. kolo, St 8.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.0
FK Litoměřicko, z.s. B..7
24. kolo, So 4.5.2024 10:00
FK Viktorie Čížkovice,..4
SK Štětí, z.s.0
32. kolo, St 1.5.2024 10:00
FK Vchynice//TJ Sulejo..10
SK Štětí, z.s.0
15. kolo, St 11.09 17:00
FK Viktorie Čížkovice,..
SK Štětí, z.s.
4. kolo, Ne 15.09 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Hoštka, z.s
1. kolo, Út 17.09 17:00
Mšené lázně/Straškov-V..
SK Štětí, z.s.
5. kolo, So 21.09 09:30
FK Litoměřice B
SK Štětí, z.s.
6. kolo, Ne 29.09 10:00
SK Štětí, z.s.
Vědomice/Křešice SD
7. kolo, So 05.10 10:00
FK BECHLÍN z.s.
SK Štětí, z.s.
8. kolo, Ne 13.10 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Viktorie Budyně n.O..
9. kolo, So 19.10 10:00
SK Velemín, z.s.
SK Štětí, z.s.
10. kolo, Ne 27.10 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Liběšice, z.s.
11. kolo, So 02.11 10:00
Sokol Velké Žernoseky,..
SK Štětí, z.s.
23. kolo, Út 18.6.2024 17:00
TJ SOKOL Černiv z.s.6
SK Štětí, z.s.2
26. kolo, Ne 16.6.2024 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK Schoeller Křešice, ..0
25. kolo, So 8.6.2024 10:00
FK Travčice, z.s.4
SK Štětí, z.s.5
24. kolo, So 1.6.2024 13:00
SK Štětí, z.s.7
TJ Sokol Pokratice - L..3
19. kolo, St 29.5.2024 17:00
TJ Slavoj Úštěk, z.s...7
SK Štětí, z.s.0
21. kolo, Čt 9.5.2024 16:30
TJ Viktorie Budyně n.O..4
SK Štětí, z.s.6
20. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.1
SK Roudnice n. L. - dí..5
27. kolo, St 1.5.2024 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..9
SK Štětí, z.s.1
18. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.2
FK Litoměřicko, z.s. B..18
17. kolo, So 13.4.2024 10:00
FK Schoeller Křešice, ..2
SK Štětí, z.s.3
1. kolo, Dnes 10:00
SK Štětí, z.s.
Bezděkov/Roudnice n.L...
2. kolo, So 14.09 10:00
Pokratice/Bohušovice S..
SK Štětí, z.s.
3. kolo, Ne 22.09 10:00
SK Štětí, z.s.
Straškov-Vodochody/Mše..
4. kolo, So 28.09 10:00
SK Liběšice, z.s.
SK Štětí, z.s.
5. kolo, Ne 06.10 10:00
SK Štětí, z.s.
SK SAHARA Vědomice z.s..
6. kolo, So 12.10 10:00
TJ Sokol Hoštka, z.s
SK Štětí, z.s.
7. kolo, Ne 20.10 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Schoeller Křešice, ..
8. kolo, Ne 27.10 10:00
TJ SOKOL Černiv z.s.
SK Štětí, z.s.
9. kolo, Ne 03.11 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Travčice, z.s.
10. kolo, So 09.11 10:00
FK Slavoj Třebenice, z..
SK Štětí, z.s.
13. kolo, St 12.6.2024 17:00
TJ Sokol Pokratice - L..11
SK Štětí, z.s.10
12. kolo, So 8.6.2024 10:00
SK Štětí, z.s.7
FK Litoměřicko, z.s. B..28
11. kolo, So 1.6.2024 10:00
Slavoj Bohušovice n.O...8
SK Štětí, z.s.4
10. kolo, So 25.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.15
SK Roudnice n. L. - dí..11
8. kolo, Út 21.5.2024 17:00
SK Dušníky, z.s.12
SK Štětí, z.s.15
9. kolo, So 18.5.2024 09:00
TJ Dynamo Podlusky, z...26
SK Štětí, z.s.6
7. kolo, St 8.5.2024 14:00
SK Sokol Malé Žernosek..14
SK Štětí, z.s.6
14. kolo, St 8.5.2024 13:00
SK Štětí, z.s.1
SK Sokol Malé Žernosek..17
6. kolo, So 27.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.13
TJ Sokol Pokratice - L..19
4. kolo, Út 23.4.2024 17:00
SK Štětí, z.s.12
Slavoj Bohušovice n.O...28
1. kolo, Dnes 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Schoeller Křešice, ..
2. kolo, So 14.09 10:00
SK Bezděkov
SK Štětí, z.s.
3. kolo, Ne 22.09 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Dušníky, z.s.
4. kolo, So 28.09 10:00
TJ Slavoj Úštěk, z.s...
SK Štětí, z.s.
5. kolo, Ne 06.10 10:00
SK Štětí, z.s.
DFA Roudnice nad Labem..
6. kolo, Ne 13.10 10:00
TJ Sokol Hoštka, z.s
SK Štětí, z.s.
7. kolo, Ne 20.10 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Dynamo Podlusky, z...
2. kolo, Pá 6.9.2024 17:30
TJ Dobříň4
Sepap Štětí 2
1. kolo, Pá 30.8.2024 18:00
Sepap Štětí 4
TJ Viktorie Budyně n.O..1
2.Benefiční., Ne 23.6.2024 18:00
Sepap Štětí 1
SK Roudnice n.L.-stará..2
2. kolo, Pá 7.6.2024 18:00
SK Bezděkov4
Sepap Štětí 6
1. kolo, Pá 24.5.2024 19:00
Sepap Štětí 1
FK Litoměřicko, z.s.3
13. kolo, Pá 10.5.2024 18:00
Slavoj Sulejovice z.s.1
Sepap Štětí 2
14. kolo, Út 7.5.2024 18:00
Sepap Štětí 8
TJ Sokol Prackovice1
12. kolo, Pá 3.5.2024 18:00
Sepap Štětí 3
SG Podřipsko4PP
11. kolo, Pá 26.4.2024 17:30
FK Libochovice, z.s.2
Sepap Štětí 3PP
10. kolo, Pá 19.4.2024 17:30
Sepap Štětí 4
Sokol Pokratice0
3. kolo, Pá 13.09 17:30
Sepap Štětí
TJ Sokol České Kopisty..
4. kolo, Pá 20.09 17:30
SK Bezděkov
Sepap Štětí
5. kolo, Pá 27.09 17:00
Sepap Štětí
TJ Lovečkovice
6. kolo, Pá 04.10 17:00
SK Viktorie Kleneč, z...
Sepap Štětí
7. kolo, Pá 11.10 17:00
Sepap Štětí
Sokol Pokratice
8. kolo, Pá 18.10 17:00
SG Podřipsko
Sepap Štětí
10. kolo, Pá 14.03 17:00
Sepap Štětí
Slavoj Bohušovice n.O...
11. kolo, Pá 21.03 17:00
TJ Dynamo Střížovice..
Sepap Štětí
12. kolo, Pá 28.03 17:00
TJ Viktorie Budyně n.O..
Sepap Štětí
13. kolo, Pá 04.04 00:00
Sepap Štětí
TJ Dobříň
3. kolo, So 7.9.2024 10:00
Dorost0
SK Liběšice, z.s.6
3. kolo, So 7.9.2024 10:00
TJ Sokol Libochovany, ..1
St. žáci3
2. kolo, Pá 6.9.2024 17:30
TJ Dobříň4
Sepap Štětí SG2
4. kolo, So 31.8.2024 10:15
A tým0
FC Tempo Praha,, z.s.3
2. kolo, So 31.8.2024 10:00
TJ Spartak Tisá / SK H..1
Dorost9
1. kolo, Pá 30.8.2024 18:00
Sepap Štětí SG4
TJ Viktorie Budyně n.O..1
3. kolo, So 24.8.2024 13:30
FC VIKTORIA Mariánské ..0
A tým1
2. kolo, So 17.8.2024 10:15
A tým1
SK Český Brod, z.s.0
Přátelský z., St 14.8.2024 17:30
TJ Viktoria Vestec, z...7
Dorost1
1. kolo, Ne 11.8.2024 10:15
FK Meteor Praha VIII, ..4
A tým0
1. kolo, Dnes 10:00
Ml. žáci
Bezděkov/Roudnice n.L...
1. kolo, Dnes 10:00
Ml. přípravka A
FK Schoeller Křešice, ..
5. kolo, Dnes 14:00
FK Admira Praha B, z.s..
A tým
1. kolo, Út 10.09 17:30
Dorost
TJ Dobříň
15. kolo, St 11.09 17:00
FK Viktorie Čížkovice,..
St. žáci
3. kolo, Pá 13.09 17:30
Sepap Štětí SG
TJ Sokol České Kopisty..
2. kolo, So 14.09 10:00
Pokratice/Bohušovice S..
Ml. žáci
2. kolo, So 14.09 10:00
SK Bezděkov
Ml. přípravka A
6. kolo, So 14.09 10:15
A tým
FC Přední Kopanina, sp..
4. kolo, Ne 15.09 10:00
St. žáci
TJ Sokol Hoštka, z.s
Úvod / Aktuality / TJ Viktorie Budyně n.O. - SK Štětí 4:6(0:0) 21. kolo okresní přebor 9.5. 2024 mladší žáci
TJ Viktorie Budyně n.O.
-
SK Štětí
4:6(0:0)
21. kolo okresní přebor 9.5. 2024 mladší žáci
V předehrávce 21. kola čekal mladší žáky ve čtvrtek odpoledne zápas s posledním celkem tabulky v Budyni n.O. Byla tu šance vylepšit si náladu, protože v posledních 3 utkáních jsme vyšli bodově naprázdno a ani branek jsme moc nedali. Slovy čtyři. Na druhou stranu je třeba poznamenat, že 2x jsme hráli s vedoucím celkem tabulky z Litoměřic. Co bylo na dnešním utkání zajímavé? Stačí se podívat na zápis o utkání a zjistíte, že v 1. poločasae nepadla žádná branka, i když nakonec jich rozhodčí odpískal 10. Branky byly asi zamčené, ale o tom žádnou poznámku nenajdete. To hlavní se začalo dít na hřišti po změně stran. Nejprve ve 32. minutě vstřelil branku na 1:0 Marek Štefl a pak jsme ještě do 41. minuty přidaly další 3 na 4:0. Domácí kosmeticky snížili na 4:1, ale za další 2 minuty se zdálo být rozhodnuto, když na 5:1 zvýšil Mikuláš Beruška. Zdání ale často klame. Domácí během 4 minut snížili na 4:5 a z očekávaného poklidného závěru se stalo drama, které ale nakonec mělo šťastný konec pro nás. Minutu před koncem svoji druhou brankou v zápasu upravil Matěj Nagaj na konečných 6:4 pro Štětí.
Branky: Mário Suarez Basulto 1
Sestava: Jakub Rausch – Mikuláš Beruška , Vojtěch Reich, Jakub Dušánek (K), Mário
Suaréz Basulto, Oliver Trutnovský, Antonín Premus, Matěj Nagaj, Adam Pohlodka,
Marek Štefl, Lukáš Kuča, Jan Draxler
Trenér: Jiří Trutnovský
Rozhodčí: Jaroslav Kuti 20 diváků
1. | SK Slaný, z.s. | 5 | 10:3 | 13 |
2. | FK Meteor Praha VIII,.. | 5 | 13:4 | 12 |
3. | FK Baník Sokolov 1948.. | 5 | 9:6 | 10 |
4. | SK Újezd Praha 4, z.s. | 5 | 9:3 | 9 |
5. | Fotbalový klub Ostrov.. | 5 | 5:4 | 9 |
6. | FC Tempo Praha,, z.s. | 5 | 10:7 | 8 |
7. | FC VIKTORIA Mariánské.. | 5 | 6:7 | 7 |
8. | FC Přední Kopanina,.. | 5 | 9:11 | 7 |
9. | SK Štětí, z.s. | 4 | 2:7 | 6 |
10. | FK Neratovice.. | 4 | 7:4 | 5 |
11. | SK Český Brod, z.s. | 5 | 8:6 | 5 |
12. | FC Slavia Karlovy.. | 5 | 7:9 | 4 |
13. | FK Ústí nad Labem -.. | 4 | 8:12 | 3 |
14. | TJ SK Hřebeč z.s. | 5 | 6:12 | 3 |
15. | FK Admira Praha B, z.. | 4 | 5:11 | 3 |
16. | FK Olympie Březová, z.. | 5 | 6:14 | 2 |
1. | SK Liběšice, z.s. | 3 | 15:1 | 9 |
2. | TJ Vaňov, z.s | 2 | 13:5 | 6 |
3. | TJ Svádov - Olšinky z.. | 3 | 14:7 | 6 |
4. | Fotbalový klub.. | 1 | 4:1 | 3 |
5. | SK Štětí, z.s. | 2 | 9:7 | 3 |
6. | TJ Dobříň | 2 | 8:6 | 3 |
7. | FK Jiskra Velké Březno | 2 | 6:5 | 3 |
8. | Chlumecká sportovní,.. | 2 | 4:5 | 3 |
9. | MSK Trmice | 3 | 5:17 | 3 |
10. | FK Slovan Chabařovice.. | 2 | 3:6 | 0 |
11. | FK Česká Kamenice, z.s. | 2 | 4:12 | 0 |
12. | TJ Spartak Tisá / SK.. | 2 | 2:15 | 0 |
1. | Sulejovice/Vchynice SD | 3 | 36:2 | 9 |
2. | TJ Slavoj Úštěk, z.s. | 3 | 19:0 | 9 |
3. | SK Liběšice, z.s. | 3 | 22:5 | 7 |
4. | FK Viktorie Čížkovice.. | 2 | 4:3 | 5 |
5. | SK Velemín, z.s. | 3 | 11:11 | 5 |
6. | Vědomice/Křešice SD | 3 | 7:12 | 4 |
7. | Sokol Velké Žernoseky.. | 3 | 20:6 | 3 |
8. | Libochovice/Černiv SD | 2 | 10:6 | 3 |
9. | FK Litoměřice B | 2 | 5:3 | 3 |
10. | SK Štětí, z.s. | 1 | 3:1 | 3 |
11. | TJ Sokol Libochovany,.. | 2 | 4:4 | 3 |
12. | Mšené lázně/Straškov.. | 1 | 2:5 | 0 |
13. | TJ Sokol Hoštka, z.s | 2 | 1:10 | 0 |
14. | FK BECHLÍN z.s. | 3 | 3:39 | 0 |
15. | TJ Viktorie Budyně n.. | 3 | 4:44 | 0 |
1. | FK Schoeller Křešice,.. | 1 | 13:3 | 3 |
2. | FK Litoměřice B | 1 | 9:0 | 3 |
3. | FK Travčice, z.s. | 1 | 5:2 | 3 |
4. | Pokratice/Bohušovice SD | 1 | 4:3 | 3 |
5. | SK Štětí, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
6. | SK Liběšice, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Bezděkov/Roudnice n.L. | 0 | 0:0 | 0 |
8. | TJ SOKOL Černiv z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
9. | FK Slavoj Třebenice,.. | 1 | 3:4 | 0 |
10. | Straškov-Vodochody.. | 1 | 2:5 | 0 |
11. | TJ Sokol Hoštka, z.s | 1 | 0:9 | 0 |
12. | SK SAHARA Vědomice z.s. | 1 | 3:13 | 0 |
1. | SK Dušníky, z.s. | 1 | 22:12 | 3 |
2. | TJ Slavoj Úštěk, z.s. | 1 | 24:17 | 3 |
3. | SK Štětí, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
4. | SK Bezděkov | 0 | 0:0 | 0 |
5. | TJ Sokol Hoštka, z.s | 0 | 0:0 | 0 |
6. | FK Schoeller Křešice,.. | 0 | 0:0 | 0 |
7. | TJ Dynamo Podlusky, z.. | 1 | 17:24 | 0 |
8. | DFA Roudnice nad.. | 1 | 12:22 | 0 |
1. | Slavoj Bohušovice n.O. | 2 | 12:4 | 6 |
2. | TJ Dobříň | 2 | 11:4 | 6 |
3. | Sokol Pokratice | 2 | 8:1 | 6 |
4. | SK Bezděkov | 2 | 8:6 | 3 |
5. | Sepap Štětí | 2 | 6:5 | 3 |
6. | TJ Lovečkovice | 1 | 2:1 | 3 |
7. | TJ Sokol České Kopisty | 2 | 4:7 | 2 |
8. | SG Podřipsko | 2 | 6:11 | 1 |
9. | TJ Dynamo Střížovice | 1 | 2:7 | 0 |
10. | TJ Viktorie Budyně n.. | 2 | 3:9 | 0 |
11. | SK Viktorie Kleneč, z.. | 2 | 2:9 | 0 |
1 gól
Tomáš Belák1 gól
Dominik Melichar4 góly
Milan Kačo2 góly
Petr Bradáč1 gól
Daniel Hromy1 gól
Lukáš Kocúr1 gól
Milan Minárik1 gól
Lukáš Goldberg1 gól
Duc An Khang Pham1 gól
Tobias Kevin Novotný3 góly
Miloš Vála2 góly
Pavel Čermák1 gól
Ondřej Vosmík
Počet návštěv: 237139
Posledních 30 dnů: 1533 | Posledních 7 dnů: 316 | Poslední den: 0
© 2024 SK Štětí, z.s. | Všechna práva vyhrazena | milanplisek.ste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze